Kim,Nora,és Ryan egész kiskorúktól a legjobb barátok. Együtt jártak iskolába,amikor csak lehetett együtt lógtak.Ám ez idén megváltozott,mert mindhárman gimnazisták lettek. Három különböző világba cseppentek, ahol új embereket ismernek meg. Vajon a barátság megmarad közöttük? A történetet Kim szemén keresztül látjuk, de Nora és Ryan érzéseiről szó lesz.